Szlachetna paczka

W  grudniu 2019 udział przedszkola w akcji „Szlachetna paczka”. Apel do rodziców spotkał się z dużym zainteresowaniem. Zgromadzone artykuły przekazano na finał akcji do Brwinowa.  

Read more →

Zaczarowane jabłuszko

W  październiku 2019 – organizacja wewnętrznego konkursu dla wszystkich grup wiekowych pn. „Zaczarowane jabłuszko”. Zadaniem było przeczytanie dziecku w domu, przez rodziców, opowiadania a następnie wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką. Wpłynęły 33 prace. W każdej kategorii wiekowej jury, składające się […]

Read more →

Festiwal Tańców Narodowych

W maju 2019 udział w Festiwalu Tańców Narodowych w Brwinowie. Grupa taneczna pod kierunkiem L. Witosław w pięknych strojach ludowych ufundowanych przez Radę Rodziców  zatańczyła  „Kujawiaka”. Tancerze otrzymali dyplom a przedszkole – podziękowanie.

Read more →

Mazovia 2019

W maju 2019 udział w Festiwalu Tanecznym Przedszkolaków  w Błoniu „Mazovia 2019” – „Narodowe tańce polskie”. 12-osobowa grupa taneczna zaprezentowała „Kujawiaka” w opracowaniu L. Witosław. Wytańczyli III miejsce i zdobyli  puchar.

Read more →

Żyjmy zdrowo na sportowo

W kwietniu 2019 udział w VII Przeglądzie Artystycznym „Żyjmy zdrowo na sportowo”.  Przegląd przebiegał w 3 kategoriach – plastyczna, muzyczna i sportowa. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane  przez sponsorów. Część sportowa odbyła się w naszym przedszkolu.

Read more →

RYTM

W kwietniu 2019 udział w X Przeglądzie Tanecznym „RYTM” w Błoniu. 10-osobowa grupa taneczna zatańczyła „Pasodoble” w opracowaniu J. Koryckiego. Dzieci wróciły z dyplomem i nagrodami rzeczowymi.

Read more →

Wyśpiewajmy Wiosnę

W marcu 2019 udział w VIII Konkursie Piosenki „Wyśpiewajmy Wiosnę” w Nowej Wsi. Udział wzięły 2 zespoły:  5-latków  i  4-latków.  Grupa 5-latków zajęła I miejsce w kat. 5-6 –latki; grupa 4-latków zajęła II miejsce w swojej kategorii.  Zespoły otrzymały statuetki […]

Read more →

Pani Wiosna

W marcu 2019 udział w konkursie plastycznym „Pani Wiosna” w Nowej Wsi. Przedszkole, po eliminacjach wewnętrznych, zgłosiło   1 pracę plastyczną  5-latka    i jedna pracę 4-latka.  Prace plastyczne dzieci były  dekorację na konkursie wokalnym „Wyśpiewajmy Wiosnę”. Dzieci otrzymały dyplomy i upominki.

Read more →

Mazovia 2018

W maju 2018 przedszkole uczestniczyło w Tanecznym Festiwalu Przedszkolaków „Mazovia 2018 – Podróż po Europie”. Grupa taneczna zatańczyła „Poloneza” pod kierunkiem J. Koryckiego. Otrzymała dyplom, medale i nagrody rzeczowe.

Read more →
Skip to content